Marketing Social Media

Masz swoją firmę? świetne produkty? oryginalne usługi? a klientów nie przybywa. Dawniej stosowane metody pozyskiwania klientów nie odnoszą pozytywnego skutku? Co zatem zrobić? Jak dotrzeć do potencjalnych klientów? W jaki sposób przekonać ich do swojej oferty?

Social media network puzzleOdpowiedź na powyższe pytania nie jest szczególnie skomplikowana. Większość Twoich potencjalnych klientów korzysta  z portali społecznościowych. Nie jest to co prawda miejsce do sprzedaży towarów i usług  ale raczej kanał wspomagający budowanie marki w świadomości społecznej.

A może masz już profil firmowy np na facebboku, google+, youtube etc ale nikt do Ciebie nie zagląda? Zadajesz sobie pytanie dlaczego? Sam profil podobnie jak piękna strona pozostaną tylko zwykłym wydatkiem jeśli nie wetchniesz w nie życia. Niniejsze portale służą nawiązaniu komunikacji, budowaniu więzi. Twój profil musi żyć, ale to wymaga czasu. Skąd brać czas skoro pracujesz całymi dniami?  ale ale .. nie musisz przecież angażować swojego czasu. Chętnie pomożemy przełamać pierwsze lody a kiedy wypłyniesz na szerokie wody, znajdziemy dla Ciebie większą agencję. 🙂